Selahaddin Eyyubi Mah. 1538. SK. 32/3 Esenyurt / İstanbul

Toptan Halı

Anasayfa » Toptan Halı

Fabrikadan Toptan Halı

Zengin Ürün Çeşitleriyle Chilai Home

Halı pek çok kültürde ve evde olmazsa olmaz ürünler halindedir. Özellikle ev mobilyalarının tamamlayıcısı niteliğinde olan halılar; sadece renk, doku ve desenleri ile değil aynı zamanda markaları ile de ön plana çıkmaktadır. Halı denince ilk akla gelen ve en sevilen markaların başında Chilai Home gelmektedir. Chilai Home, hem geniş ürün yelpazesi ile hem de her bir ürününün kaliteli duruşu renk, doku ve şıklığa sahip olması ile pek çok kullanıcı için ilk tercih edilen markalardan biridir. Sahip olduğu geniş ve oldukça kapsamlı ürün çeşitleri ile de hemen her ihtiyaca uygun halı bulunan Chilai Home, özellikle farklı zevklere sahip olan kullanıcılar içinde birbirinden farklı yüzlerce çeşidi ile hizmet veriyor. Banyo halılarından, mutfak halıları, salon halılarına kadar geniş bir ürün kitlesine sahip olan marka içerisinde çocuk ve bebek halıları, yolluklar hatta yoga matlarına dahi ev sahipliği yapıyor. Her bir ürün kategorisi içinde yüzlerce farklı çeşidinin olması sayesinde yalnızca belirli bir kesime değil birden fazla renge ve zevke sahip olan kesimlere hitap ederken ürünlerinin sağlamlığı ve kalitesi ile de kullanıcıların aklında soru işareti oluşmasının önüne geçiyor. Son dönemin en sevilen ürünlerinden olan dijital baskı halı imalatı da yapan marka özel ve şık tasarımları ile evin havasını bambaşka bir boyuta taşıyor. Aynı zaman da halı üretim konusunda önde gelen marka, yalnızca belli imalat modelleri ile değil birden fazla imalat metodu ile çalışarak her zevkten kişiye hitap etmektedir. Pek çok özelliği ile hemen her kesimden kişiye hitap eden Chilai Home sizin ve sevdiklerinizin evine de konuk olmak için bekliyor.

 

Chilai Home Halı Kullananlar

Pek çok kullanıcı için halı fabrikası ürünleri almak ya da halı toptancıları ile işbirliği halinde ürün satın almak çok daha karlı gelmektedir. Chilai Home özellikle banyo paspas takımları ile bilinmektedir. Banyo paspasları ebat olarak 60 x 100 cm olmakla birlikte birbirinden farklı ölçülere sahip olan ürünlere de ev sahipliği yapmaktadır. Pek çok kullanıcı bu ürünleri tercih etmek istediği zaman oldukça zor karar verebilmektedir. Bu nedenle Chilai Home halı kullananların fikirleri bu noktada oldukça önemlidir. Chilai Home; halı, paspas, yolluk gibi birden fazla çeşitte ürün üretmekte ve hemen her ürün tarzının içerisinde de birden fazla zevke ve tarza hitap edecek ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bu ürün çeşitliliği hemen her zevke uygun bir ürün bulunması için son derece önemlidir. Kullanıcılar özellikle halı seçimlerini yaparken bu durumdan oldukça faydalanmaktadır. Halılar, evin havasını değiştiren ana etkenlerden biridir. Özellikle tercih edilen materyal ve doku ev sahibi ve misafirler için oldukça önemli olurken rengi ve deseni de göz zevki ve dekor ile bütünlük için son derece etkilidir. Genellikle daha açık renkleri tercih eden kullanıcılar olduğu gibi koyu renkleri tercih eden kullanıcılar da bulunur. Bazı kullanıcılar toptan halı satışı yapan pek çok marka bulunmaktadır. Bu markalardan biri de Chilai Home olmaktadır. Genellikle ev ve iş yerlerinde farklı model ve desene sahip olan halılar kullanmak isteyen kişiler için bu gibi ürünler hem daha kullanışlı hem de daha uygun maliyetli olmaktadır. Chilai Home ürünleri oldukça sağlam yapıda olan materyallere sahip olması aynı zaman da oldukça ideal olan boyutları ile pek çok kesimden kişi için ilk tercih edilen ürünler olmaktadır. Chilai Home ürünlerini kullanan kullanıcıların çoğunluğu ürünlerden oldukça memnun kalırken uygun fiyatlı ve kaliteli olması sayesinde birden fazla kez ürün satın almakta ve markayı tercih etmektedirler.

 

Chilai Home Ürün Çeşitleri

Halı sektörü giderek genişleyen bir sektördür. Bu sektör içerisinde tek tek halı satan alanlar olduğu gibi halı toptancısı denilen toptan halı, toptan paspas ve toptan yolluk gibi pek çok ürünü toplu halde satan alanlarda bulunmaktadır. Her iki alanda da Chilai Home ürünlerine ulaşmak oldukça mümkünüdür. Ev için yapılacak olan halı alışverişlerinde daha çoğunlukla bayiliklerden ya da internetten seçim yapabileceğiniz gibi iş yeri gibi alanlar için toptan ucuz halı fiyatları alarak dilediğiniz toptancıdan ürün seçimi yapabilirsiniz. Ancak bu noktada tercih edilen markanın ürün çeşitliliği de son derece önemlidir. Bu noktada akıllara ilk gelen isim Chilai Home ürünleri olmaktadır. Özellikle alışılmış yün halılardan ziyade dijital halıların da  var olması nedeniyle kullanıcılar için büyük kolaylık olan bu modellerin birden fazla çeşidine ev sahipliği yapan marka aynı zaman da yalnızca ev halıları tasarlamıyor. Pek çok kişinin sevdiği banyo paspaslarının hem kıvırcık hem coco hem de dijital baskı hallerini tasarlayan marka, banyo paspasında da ürün çeşitliliği ile kullanıcıyı kendine çekiyor. Dileyen kullanıcılar için banyo paspası ürünlerinin ikili takım halleri de bulunuyor. Pek çok evin olmazsa olmazı olan uzun koridorlar için de özel olarak tasarlanmış olan yollukları da kullanıcı deneyimine sunan marka daha sıklıkla banyo ürünleri ile tercih edilmektedir. Banyo ürünleri tekli satıldığı gibi aynı zaman da ikili ve üçlü olarak da satışa sunulmaktadır. Bu ikili ve üçlü setlerle banyonuzda bütünlüğü yakalayabileceğiniz gibi dilerseniz tekli yada ikili modellerle banyonuzun dekorunda söz sahibi olabilirsiniz.

 

 

Fabrikadan Toptan Halı Fiyatları

Yeni evlenecekler, evini yeniden düzecekler ya da yalnızca dekor farklılığı olması açısından halılarını değiştirecekler için en önemli arama kriterlerinden biri fabrikadan toptan halı fiyatları olmaktadır. Toptan halı fiyatları, bayilerde sanılanın aksine daha uygun olması nedeniyle pek çok kullanıcı için bu alışveriş yöntemi çok daha sağlıklıdır. Ancak bu noktada önemli olan kriterlerden biri yalnızca halı fiyatları olmamalıdır. Özellikle birden fazla  halı fabrika yerleşkeleri bulunur. Ancak pek çok fabrikanın ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi aynı olmamaktadır. Bu nedenle halı toptan fiyatları incelenmeden önce mutlaka doğru ürün seçimi yapılmalıdır. Bu bağlamda en sık tercih edilen Chilai Home ürünleri hem kullanıcı yorumları ile hem de ürün kalitesi ile ön planda yer almaktadır. Çoğu kullanıcı için önemli olan ürün çeşitliliğine de ev sahipliği yapan marka hemen her zevke ve renge hitap edecek onlarac ürüne ev sahipliği yapıyor. Genellikle toptan yolluk gibi hemen her evde bulunan ürünler satışa sunulurken aynı zaman da pek çok farklı halı modeli de sunulmaktadır. Fabrikadan modelleri ile oldukça şık olan halı çeşitleri bulabileceğiniz gibi aynı zaman da banyo paspasları da bulabilirsiniz. Özellikle pek çok farklı çeşidi olan banyo paspaslarından size ve evinize en uygun olan modeli seçip bu alanda arama yapmanız daha sağlıklı olacaktır. banyo paspaslarında set halinde ürün tercih edeceğiniz durumlarda da set halinde fabrikadan satış yapan alanlara yoğunluk vermek hem çok daha hızlı sonuç elde etmenize yardımcı olurken aynı zamanda ürün çeşitliliğinin de fazla olması bakımından seçiminizi kolaylaştıracaktır. Kendiniz ve sevdikleriniz için yüzlerce çeşidi ile Chilai Home sizleri bekliyor.

 

 

Uygun fiyata fabrikadan toptan halı, mutfak halısı, banyo halısı, yolluk, paspas siparişi için vermek için aşağıdaki formu doldurun.

İletişim

Adres : Selahaddin Eyyubi Mah. 1538. SK. 32/3 Esenyurt / İstanbul

Email Adresi : info@chilaihome.com.tr

Tel : 0 (212) 699 83 85

İletişim Formu

  
  Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  istanbul travesti Haber |istanbul travesti Bilgi |istanbul travesti |istanbul travesti |
  Mesaj Gönder
  💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Merhaba 👋
  Size nasıl yardımcı olabilirim?