Selahaddin Eyyubi Mah. 1538. SK. 32/3 Esenyurt / İstanbul

İÇ VE DIŞ KAPI ÖNÜ PASPASLARI

Anasayfa » İÇ VE DIŞ KAPI ÖNÜ PASPASLARI

İç ve Dış Paspas PVC.

Kapı önlerindeki paspaslar sayesinde evinizin enerjisini ve imajını dışarıya da yansıtabilirsiniz. Kapı önlerinin güzel görünmesi bir yana hijyen için de dış kapı önü paspası önemlidir. Dışarıda giyilen ayakkabı ve terliklerde toz, çamur ve kir birikir. Ancak kapınızın önünde bir kapı önü paspası olması halinde bu sorun ortadan kalkar. Bu paspaslar ayakkabı ve terliklerdeki tozları toplayarak kirli görüntü oluşmasını engeller.

Dış kapıdaki gerekliliği kadar evin içerisindeki kapıların önüne de paspas gerekir. Özellikle balkon girişlerinde iç kapı önü paspası işinizi kolaylaştırır. Bazı zamanlarda balkonlarınız kirli kalabilir ve terliklerinizle evin içini kirletmek istemezsiniz. Bu noktada iç kapı paspası sizin için fayda sağlar. Kiri tutarak evin kirlenmesini önler ve eviniz için farklı bir imaj oluşturabilirsiniz.

Kapı Paspasları ile Şık Görüntüler Elde Edin!

Evinizdeki her bir detay sizin zevkinizi ve enerjinizi yansıtır. Bu nedenle hem giriş kapısının önü hem de evin içinde farklı dokunuşlarla kendinizi gösterebilirsiniz. Bunun için kapı önü paspaslarını kullanabileceğiniz bazı yöntemler vardır.

Özellikle dış kapı önünde paspas tercihiniz önemlidir. Evinize gelen misafirlerinizi şık bir şekilde karşılayabilirsiniz. Renkli kapı önü paspası tercih ederek eğlenceli karşılamalar yapmanız mümkün. Aynı şekilde daha doğal bir giriş istiyorsanız sade renkli kapı önü paspaslarını kullanabilirsiniz. Bu paspasları saksı bitkileri ile tamamlayarak doğal bir görüntü elde edilebilir.

Evinizin içerisinde kullanacağınız paspasları da ev dekorasyonunuzla uyumlu seçmeniz güzel bir görüntü oluşturur. Ev içinde yazılı kapı önü paspasları yerine daha zarif ve sade modeller tercih edebilirsiniz. Kapı önü paspası çiçekli modeller sayesinde evinizi enerjik hale getirebilmeniz mümkün. Ancak hem iç hem dış kapı önü için paspas seçimi yaparken işlevsel olmasına dikkat etmelisiniz. Tozu ve kiri tutabilecek türden paspaslar kullanmanız avantajlı olacaktır.

Ürün Katalogunu İncelemek İçin Buraya Tıklayın!


Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
istanbul travesti Haber |istanbul travesti Bilgi |istanbul travesti |istanbul travesti |
Mesaj Gönder
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?