Selahaddin Eyyubi Mah. 1538. SK. 32/3 Esenyurt / İstanbul

KEDİ KUMU PASPASLARI

Anasayfa » KEDİ KUMU PASPASLARI

Kedi Kumu Paspası

Kediler genellikle başına buyruk ve özgürlüklerine düşkün hayvanlar olarak bilinir. Ancak bu özellikleri kadar öne çıkan bir özellikleri ise oldukça titiz hayvanlar olmalarıdır. Tuvalet konusunda titiz hareket eder ve kirli ortamla ya da kedi kumuyla temas etmek istemezler. Bu noktada tuvalet kapları kadar ihtiyacınız olan bir ürün de kedi kumu paspası olacaktır.

Kediler tuvaletlerini koyduğunuz alana alışır ve hep oraya gitmeyi tercih ederler. Tuvalet kapları hem sizin için hem de onlar için kurtarıcı olsa da çoğu zaman kedi kumları nedeniyle şikayet edebilirsiniz. Bunun sebebi kediniz her ne kadar dikkat etse de etrafa saçılan kedi kumlarıdır. Bu sorunu kedi kumu için paspas alarak çözebilmeniz mümkün olacaktır. Bu paspasların hem sizin hem de kediniz için büyük avantajları bulunur.

Neden Kedi Kumu Önü Paspas Alınmalı?

Pek çok türde kedi kumu önü paspası mevcuttur. Her bir modelin ayrı görevi ve avantajları vardır. Kedi kumunun önüne koyabileceğiniz bu ürünler temelde kedilerin tuvalet kaplarından çıkarken ayağında kalan kumların etrafa saçılmasını önlemekte kullanılır. Kedi kumunun önündeki paspaslar sayesinde hijyen problemi yaşamazsınız. Kedilerin tuvaletlerinden çıktıktan sonra ilk temas ettikleri yer olan kumlarının önünde bir paspas olması önemlidir. Bu paspas tuvaletteki kumların toplanmasını ve eve yayılmamasını sağlar. Böylelikle evin içinde hijyenik olmayan kum tanelerine rastlamazsınız. Elekli kedi kumu paspası sayesinde kedinizin ayağından takılan kumları yeniden kaba boşaltabilirsiniz.

Kedi kumu önünde bir paspas olması aynı zamanda kediniz için de faydalıdır. Kediler içgüdüsel bir şekilde tuvaletlerini yaptıktan sonra kazıyarak kapatırlar. Bu noktada ayaklarına bazen tuvaletleri değebilir. Kedi kumu paspası bu durumda evinizin hijyenini sağlar. Kediler kendilerini yalayarak sıklıkla temizlese de paspas sayesinde daha hijyenik bir ortam elde edebilirsiniz.

Ürün Katalogunu İncelemek İçin Buraya Tıklayın!


Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
istanbul travesti Haber |istanbul travesti Bilgi |istanbul travesti |istanbul travesti |
Mesaj Gönder
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?