Selahaddin Eyyubi Mah. 1538. SK. 32/3 Esenyurt / İstanbul

TOPTAN ÇOCUK VE BEBEK HALILARI

Anasayfa » TOPTAN ÇOCUK VE BEBEK HALILARI

Çocuk ve Bebek Halıları Koleksiyonu

Çocuk oyun halısı modelleri sayesinde çocuklarınızın ve bebeklerinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle emekleme aşamasına geçmiş olan çocuklar için oyun halıları oldukça yararlıdır. Çocuğunuzun yaş aralığına göre dilediğiniz çocuk halısı modelini seçebilir ve keyifli vakit geçirmelerine olanak tanıyabilirsiniz.

Bebek oyun halısı modellerini 3. aydan itibaren kullanmanız mümkün. Bebeğiniz bu zamanlarda kendi kendine dönmeye ve hareket etmeye başlar. Bu noktada bebek aktivite halısı bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlarken bir yandan da fiziksel gelişimine katkıda bulunacaktır.

Oyun halısı modellerine göz atarken üretildiği malzemeye, konforuna, fiziksel ve zihinsel gelişimine katkısına dikkat etmeniz gerekir. İstediğiniz modelde ve fiyat aralığında halılara ulaşabilirsiniz. Çocuk oyun halısı fiyatları üretim malzemesi ve gelişime katkısına göre değişim gösterecektir.

Oyun Halılarının Çocuk Gelişimine Katkısı

Oyun halılarının 3. aydan itibaren bebeklerin ve çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişiminde büyük yardımı dokunur. Çocuk halısı edinmedin faydalarını şu şekilde açıklanabilir:

  • Halı üzerinde yer alan desenler sayesinde çocuklarınızın odaklanma becerisi gelişir.
  • Çocuklarınız sürekli huzursuzlanıyorsa oyun halıları ile sakinleşebilir ve keyifli vakit geçirebilirler.
  • Halı üzerinde rahat hareket eden bebeklerin vücut hareketleri gelişir. Aynı zamanda görsel gelişimleri üzerinde de etkili olur.
  • Bebekler yaklaşık olarak 6. aylarının içindeyken başlarını dik tutabilirler. Çocuk halısı, yumuşak dokuları sayesinde bebeklerinizin konforunu sağlar. Özellikle 6. aydan sonra halı üzerinde vakit geçiren bebeklerin kasları güçlenir ve emeklemeleri için teşvik edici olur.
  • Oyun halısı üzerinde kendi kendine vakit geçirebilen bebekler bağımsız olabilirler. Bu sayede sizin kollarınızda geçirdikleri vakit azalır. Bebekler kendilerini fark ederken siz de rahatlıkla onları seyredebilirsiniz.

Çocuk halısı modelleri, tüm bu faydaları ile bebek ve çocuklarınızın motor gelişimini destekler.

Toptan çocuk halısı ve toptan bebek halısı siparişi için bizimle iletişime geçin.

Ürün Katalogunu İncelemek İçin Buraya Tıklayın!


Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
istanbul travesti Haber |istanbul travesti Bilgi |istanbul travesti |istanbul travesti |
Mesaj Gönder
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?